XVI. Benedek pápa beszéde a Fokoláre Mozgalom és a Sant’Egidio közösség püspök barátaihoz
XVI. Benedek pápa beszéde a Fokoláre Mozgalom és a Sant’Egidio közösség püspök barátaihoz Vatikán, Szent Kelemen terem 2007. február 8., csütörtök Főtisztelendő Püspöktestvéreim! Örömmel fogadlak benneteket ezen a rendkívüli kihallgatáson, és szívből köszöntlek mindannyiatokat, akik a világ különböző országaiból érkeztetek. Különösen is azokat, akik itt vannak velünk, és más keresztény egyházakhoz tartoznak. Többen a Fokoláre Mozgalom püspök barátainak évenként ismétlődő találkozóján vesztek részt, melynek témája: “A megfeszített és elhagyott Jézus fény a kultúrális éjszakában”. Örömmel … Tovább…



















