Pakisztáni gyerekek iskoláztatási projektjének 9 éve
Közel két hónapja zárult le a pakisztáni gyerekek iskoláztatási projektjére a gyűjtés 9. éve.
Hálát adunk Istennek a sok csodáért szentmisében a Rózsafűzér Királynéja templomban, ahol Nagy Károly atya fogadta be ismételten a budapesti adakozók egy csoportját.





























