Egyenesben Norvégiából
Oslóból írják: Norvégia megváltozott július 22. óta. Összetartó nép lettünk, mert a fájdalom eggyé kovácsolt minket. Nem adjuk fel, reménnyel tekintünk a jövőbe. A munkáspárt fiatal szekciójának vezetője így nyilatkozott: „Letéptek néhányat legszebb rózsáink közül, de a tavaszt nem lehet feltartóztatni”. Oslo, július 25. – A városközpontban fáklyás felvonulással mintegy 200.000-en emlékeztek meg a 22-i, pénteki merénylet áldozatairól és sebesültjeiről. Az osztrák nemzetiségű Helga Koinegg, aki 22 éve él Norvégiában, így ír az … Tovább…



























